Hakkımızda

SİMAŞ, 1999 yılında kurulan ve müşterilerine kaliteli iş ve zamanında iş teslim etmeyi ilke edinmiş reklam, matbaa ve promosyon ajansı olarak devam etmektedir.

Topluma karşı her zaman sorumlulukla davranmayı ilke edinen bir kurum olarak , güvenli yarınlar ve sürdürülebilir bir dünya için çevre ve insan sağlğına aykırı herhangi bir davranışta bulunmuyor, iş etiği ilkelerimize her koşulda bağlı kalıyoruz.

Firmamızda, kartvizitten el ilanına, afişten antetli kağıda, amerikan servisten bayrak çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm reklam, kurumsal ve promosyon baskı ürünlerini bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve gün geçtikçe artmaya devam ediyor. 

Geçmişten gelen tecrübemiz ve alanında uzman ekibimiz ile daima müşteri odaklı bir hizmet anlayışını benimsiyor, yaptığımız tüm işlerin sonunda müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için hızlı, kaliteli ve beklentilerin ötesinde çözümler sunuyor, tüm değerli müşterilerimizin matbaacılık, reklam, promosyon sektöründeki çözüm ortağı oluyoruz. 

Sektörümüzde öncü, vizyoner bir kurum olarak, işimizden kazandığımızı yine işimize yatırarak, sürekli ve kalıcı değerler yaratan yeni teknolojileri bünyemize katıyor, alanımızdaki her türlü gelişmeyi yakından takip ediyoruz.